مدودف: غرب دلایل کشور نبودن اوکراین را از زبان پوتین شنید

مدودف: غرب دلایل کشور نبودن اوکراین را از زبان پوتین شنید

دیمیتری مدودف تاکید کرد ولادیمیر پوتین در مصاحبه با خبرنگار آمریکایی شرح دقیقی از دلایل اینکه چرا اوکراین اصلا یک کشور نبوده و در آینده نیز وجود نخواهد داشت ارایه کرد.

به گزارش سیپکس، «دیمیتری مدودف»، معاون رییس شورای امنیت روسیه امروز جمعه درباره مصاحبه ای که «ولادیمیر پوتین»، رییس جمهور روسیه اخیرا با «تاکر کارلسون»، خبرنگار و مجری جنجالی آمریکایی انجام داد گفت: پوتین در این مصاحبه کاملا به شکلی دقیق و جزیی به غرب توضیح داد که چرا اوکراین اصلا به عنوان یک کشور وجود نداشته و در آینده هم وجود نخواهد داشت.

به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک»، مصاحبه کارلسون، مجری سابق شبکه «فاکس نیوز» آمریکا و از حامیان دونالد ترامپ با پوتین که بیش از دو ساعت به طول انجامیده و عناوین گسترده ای از جنگ در اوکراین گرفته تا حملات خرابکارانه سپتامبر 2022 در خطوط لوله نورد استریم، روابط روسیه-ناتو، هوش مصنوعی و مسایلی دیگر را پوشش داد پنجشنبه شب پخش شد و تاکنون در شبکه اجتماعی ایکس 50 میلیون بازدید خورده است.

دیمیتری مدودف در پستی که در پیام رسان تلگرام منتشر کرد، نوشت: «رییس جمهور روسیه به جامع ترین و دقیق ترین شکل ممکن به جهان غرب گفت که چرا کشور اوکراین وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت.»

مدودف همچنین از کارلسون به خاطر اینکه در این مصاحبه منطقی بوده و تسلط خودش را حفظ کرد، تحسین کرد.

«دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین نیز در واکنش به این مصاحبه گفت که کرملین درخواست های فراوانی برای مصاحبه از سوی رسانه های مختلف دریافت می کند، اما از آنجا که بیشتر این رسانه ها «بی طرف» نیستند، با آن ها موافقت نمی کند.

کارلسون با انتشار ویدیویی از خود در مسکو، دلیل مصاحبه خود با پوتین را چنین اظهار کرد که بیشتر رسانه های غربی «به مخاطبان خود دروغ می گویند» و عمدتاً بخش هایی از وقایع را منتقل نمی کنند. به گفته او، از آغاز جنگ اوکراین تا امروز این رسانه ها هیچ تلاشی برای گفت وگو با پوتین نداشتند، درحالی که مصاحبه های فراوانی با ولودیمیر زلنسکی، همتای اوکراینی او انجام داده اند؛ گفت وگوهایی که اغلب در قالب «نشست های چاپلوسانه» برگزار شده است.

به گفته کارلسون، بیشتر مردم در کشورهای انگلیسی زبان از «تحولات تاریخ ساز» باخبر نیستند، زیرا «هیچ کس حقیقت را به آنان نگفته است. این اشتباه است. آمریکایی ها حق دارند همه چیز را درباره جنگی که در آن دخیل هستند بدانند.»

پایان خبر سیپکس

مدودف: غرب دلایل کشور نبودن اوکراین را از زبان پوتین شنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدودف: غرب دلایل کشور نبودن اوکراین را از زبان پوتین شنید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدودف: غرب دلایل کشور نبودن اوکراین را از زبان پوتین شنید"، کلیک کنید.