مشتری پولدار قید خرید پرسپولیس را زد

مشتری پولدار قید خرید پرسپولیس را زد

آفتاب نیوز :

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مصاحبه مطبوعاتی اش اعلام کرد این سازمان قصد ندارد وارد موضوع خرید سهام پرسپولیس بشود. بدین ترتیب دورخیز وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی برای واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال به شرکت های بزرگ اقتصادی که زیر نظر دولت اداره می شوند فعلا به مسایل بزرگتری گره خورده است.

البته از ابتدا مشخص بود که سازمان تامین اجتماعی به دلیل پوشش دادن تعداد زیادی بازنشسته و مخاطرات احتمالی و اعتراضات با توجه به مخارج فوتبال و بازتاب های اعداد مربوط به قرارداد ها در این سرمایه گذاری ورود نکند چرا که دچار مشکلات و مسایل بعدی خواهد شد حتی اگر این موضوع از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد.

امروز میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به خبرنگاری که درباره واگذاری سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس به این سازمان سوال کرده بود، با بیان اینکه «تمام تلاش مدیران سازمان این است که اموالی که سودده هستند و آنهم به قیمتِ مناسب براساس همان چیزی که مصوب شده از دولت گرفته شود» گفت: در رابطه با این مطلب که دولت می خواهد باقی مانده ی بدهی امسال خود را با واگذاری باشگاه پرسپولیس به تامین اجتماعی پر کند، فعلا هیچ صحبتی با ما نشده است. البته دولت بحثی درباره واگذاری این باشگاه به مجموعه شستا و بانک رفاه کارگران مطرح کرد که ما از نظر فنی دیدگاه خود را اعلام و بیان کردیم که از نظر ما؛ واگذاری این مجموعه به لحاظ فنی و اقتصادی مطلوب نیست و مخالفت خود را فعلا اعلام کرده ایم.

با این حساب باید دید دولت برای سهام باشگاه پرسپولیس مشتری اهلی دیگری پیدا خواهد کرد یا معضل انتقال سهام این باشگاه در راستای خصوصی سازی مثل سال های اخیر بدون راه حل همچنان پا بر جا خواهد ماند.

مشتری پولدار قید خرید پرسپولیس را زد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشتری پولدار قید خرید پرسپولیس را زد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشتری پولدار قید خرید پرسپولیس را زد"، کلیک کنید.