مقام لبنانی: قهرمانان غزه ضربات مهلکی بر پیکر ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده اند

مقام لبنانی: قهرمانان غزه ضربات مهلکی بر پیکر ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده اند

وزیر فرهنگ لبنان خاطرنشان کرد: قهرمانان غزه به مبارزات خود ادامه داده و در برابر ارتش این رژیم تا دندان مسلح ایستاده و ضربات مهلکی بر آنان وارد کردند.

به گزارش سیپکس، محمد وسام المرتضی وزیر فرهنگ لبنان طی سخنانی در اجلاس بین المللی «غزه مظلوم مقاوم» ضمن تسلیت شهدای خدمت جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در نهایت جمهوری اسلامی ایران این حادثه دردناک را پشت سر خواهد گذاشت و پیروز خواهد بود.

وی یادآور شد: امام (ره) فرموده اند باید در برابر رژیم اشغالگر غاصب بایستیم تا این که حق و عدالت در کل جهان پیروز شود، این موضع امام(ره) اعتقادی نبود بلکه امام راحل طرح منطقه ای و جهانی ارایه داد. امام راحل دفاع از حق و عدالت را یک تعهد ایمانی و دینی به شمار می آورد. در واقع برای دفاع از همه مظلومین و محرومین جهان در هر کجای دنیا پرچم عدالت را برافراشتند.

این مقام لبنانی همچنین بیان کرد: امام(ره) خواستار همبستگی تمام گروه ها و مسلمانان جهان بودند که کشورهای عربی و اسلامی همه باید متحد شوند. امروزه مبارزان فلسطینی در جای جای سرزمین فلسطین در غزه و رفح ضربات سنگینی بر پیکر رژیم صهیونیستی و ارتش آن وارد می کنند، همه این ها به برکت افکار امام راحل بوده که برخاسته از اعتقادات اسلامی است،  در واقع این مساله فلسطین در قلب امام راحل جای داشت و تمام تمرکز خود بر آزادی فلسطین و اسلام از زیر سلطه اشغالگر بود.

وی ادامه داد: ملت فلسطین باید به طور قاطع مبارزات خود را ادامه دهند تا این که به پیروزی برسند و سرزمین خودشان را آزاد کنند. قهرمانان غزه به مبارزات خودشان ادامه می دهند و در برابر این ارتش تا دندان مسلح ایستاده اند و ضربات مهلکی بر پیکر ارتش این رژیم وارد می کنند.

وزیر فرهنگ لبنان در ادامه اظهار داشت: برای همه دنیا این خونریزی ها و جنگ نابرابری که در کل سرزمین فلسطین جریان دارد، آشکار شده است و کشورهای دنیا اکنون بیدار شده و موضع گیری های شرافتمندانه در مورد فلسطین اتخاذ کرده اند. ان شاءالله مبارزات کنونی منجر به ریشه کنی این رژیم و آزادی فلسطین شود.

وی همچنین گفت: در لبنان طرح مقاومت فرهنگی در برابر دشمن صهیونیستی را آغاز کردیم، مردم لبنان متقاعد شده که باید برای مقابله با دشمن صهیونیستی که هر روز بر تجاوزگری های خود در شهرهای لبنان ادامه می دهد، متحد شوند، ان شاءالله مبارزات ملت جنوب لبنان به پیروزی خواهد انجامید و فلسطین را با پیروی از رهنمودهای امام (ره) آزاد خواهیم کرد.

پایان خبر سیپکس

مقام لبنانی: قهرمانان غزه ضربات مهلکی بر پیکر ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده اند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقام لبنانی: قهرمانان غزه ضربات مهلکی بر پیکر ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده اند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقام لبنانی: قهرمانان غزه ضربات مهلکی بر پیکر ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده اند"، کلیک کنید.