میزبان بی رحم! – سیپکس

میزبان بی رحم! - سیپکس

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ یورو 2024 امشب با برگزاری دیداری در فوتبال آرنای شهر مونیخ بین آلمانِ میزبان و اسکاتلند برگزار شد، دیداری که آلمانی ها در پایان آن با نتیجه 5-1 پیروز شدند.

بازی را آلمان طبق انتظار تهاجمی شروع کرد تا این که در دقیقه 10 گل نخست تورنمنت با پاس یاشوا کیمیش و شوت زمینی و دقیق فلوریان ویرتس به ثمر رسید. فشار آلمان کمتر نشد تا این که در دقیقه 19 جمال موسیالا پاس کاوی هاورتس را به سقف دروازه اسکاتلند رساند و گل دوم ثبت شد. در واپسین دقیقه نیمه نخست آلمان به گل دیگری هم رسید. خطای خطرناک رایان پورتیوس روی ایلکای گوندوغان باعث شد این بازیکن کارت قرمز بگیرد و داور با استفاده از VAR پنالتی اعلام کند. در دقیقه 1+45 پنالتی را کای هاورتس تبدیل به گل سوم کرد.

نیمه دوم یولیان ناگلزمن به برخی بازیکنان نیمکت نشین آلمان فرصت خودنمایی داد که ثمره یکی از آن ها گلی تماشایی توسط نیکلاس فولکروگ با شوتی سرکش در دقیقه 68 بود. فولکروگ گل دیگری هم در دقیقه 76 زد که VAR آن را آفساید تشخیص داد. در دقیقه 87 گل به خودی آنتونیو رودیگر باعث شد اسکاتلند دست خالی میدان مونیخ را ترک نکند. با این حال آلمان در دقیقه 3+90 با شوت امره جان که در لحظات آخر به اردوی شان اضافه شد، به گل پنجم رسیدند.

تیم های ملی سوییس و مجارستان هم در گروه A قرار دارند که فردا به مصاف هم خواهند رفت.

257 251

میزبان بی رحم! – سیپکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزبان بی رحم! – سیپکس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزبان بی رحم! – سیپکس"، کلیک کنید.