نارضایتی مهدی تاج از نتایج تیم ملی؛ یکسری ضعف ها جدی بودند

نارضایتی مهدی تاج از نتایج تیم ملی؛ یکسری ضعف ها جدی بودند

آفتاب نیوز :

مهدی تاج درباره نتایج تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های 2023 اظهار داشت: امروز بیشتر دنبال آن هستم که در راهپیمایی شرکت کنم. به هر جهت فوتبال است دیگر؛ اتفاقات مهمی در آن می افتد. احساسم این است که این تیم پتانسیل قهرمانی داشت؛ ارزیابی ام این است که این تیم با این پشتیبانی و برنامه ریزی که شده بود، قابلیت قهرمانی داشت.

وی افزود: دیگر ما باید برای آینده سعی و تلاش کنیم. به هر جهت یکسری ضعف های جدی است. به هر حال فدراسیون فوتبال از صحبت های قلعه نویی مبنی بر جوان گرایی استقبال می کند. ما هم در نظر داریم تیم یک مقدار جوان شود. منتظر برنامه اجرایی قلعه نویی هستیم تا ببینیم با چه رویه ای می خواهد این موضوع را اجرایی و به رفتار تبدیل کند.

رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: از کادر ایرانی راضی هستم و از این بابت خاطرجمع هستم که اتفاق خوبی می افتد. به علاوه این که ژاپن هم حذف شد، اما سرمربی خودش را ابقا کرد و البته آن ها برنامه های بزرگتری دارند. حتما با قلعه نویی ادامه خواهیم داد.

تاج در مورد لزوم اهمیت به فوتبال ساحلی ایران عنوان کرد: فوتبال ساحلی در دنیا یک مزیت است. باید در دنیا دنبال قهرمانی باشیم. فکر می کنم می توانیم اسپانیا را هم شکست بدهیم. علی نادری مربی ایرانی و فهیمی است.

وی راجع به آخرین وضعیت فوتبال بانوان و فوتسال کشور هم گفت: در بخش فوتبال بانوان هم وضع خوبی داریم، در فوتسال هم وضع مان عالی عالی است.

نارضایتی مهدی تاج از نتایج تیم ملی؛ یکسری ضعف ها جدی بودند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نارضایتی مهدی تاج از نتایج تیم ملی؛ یکسری ضعف ها جدی بودند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نارضایتی مهدی تاج از نتایج تیم ملی؛ یکسری ضعف ها جدی بودند"، کلیک کنید.