همایش هم اندیشی میان داران جهاد3 برگزار می شود

با هدف طراحی عملیات هیات ها در محرم؛

همایش هم اندیشی میان داران جهاد3 برگزار می شود

همایش سه روزه هم اندیشی 6 شبکه فعال هیات و مداحی با عنوان «میان داران جهاد 3» در تهران برگزار می شود.

به گزارش  گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری سیپکس،، همایش 3 روزه هم اندیشی 6 شبکه فعال هیات و مداحی از سراسر کشور با عنوان «میان داران جهاد 3» برای همفکری و طراحی عملیات ویژه ایام عزادارای ماه محرم 1403 برگزار می شود.

این همایش با حضور دبیران شورای هیات های مذهبی، دبیران شورای شبکه هم آهنگی هیات، مسیولان اداره تشکل های دینی، نمایندگان بنیاد دعبل خزاعی، مسیولان کانون مداحان و مسیولان کانون های فرهنگی-تبلیغی از تمام استان های کشور از صبح فردا چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه در تهران آغاز به کار می کند.

بررسی برنامه ها، عملیات ها و شعار مشترک هیات ها در ایام عزاداری ماه محرم 1403، تشریح رویکرد جهاد تبیین در ماه محرم، بررسی نقش هیات ها در روشنگری اقدامات جریان مقاومت، راه اندازی بوم حل مسیله و مشکلات هر استان به همت و توان هیات های مذهبی و … از جمله اهداف و رویکرد های این همایش سه روزه است.

در این همایش قرار است حسن رحیم پورازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام حریزاوی قایم مقام سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محسن قنبریان استاد حوزه و دانشگاه، حجت الاسلام مجید باباخانی رییس سازمان هیات و تشکل های دینی، وحید ملتجی دبیر مهرواره هوای نو سخنرانی کنند.

همچنین بناست در این همایش از کتاب های «جرعه» و «مصباح الذاکر» 2 اثر جدید التالیف سعید نسیمی عاشورا پژوه و شاعر آیینی با موضوع روضه های مستند و مقاتل صحیح عاشورا رونمایی می شود. نشست ها و کارگروه های تخصصی نیز در این روز ها با حضور اعضای هرکدام از این شبکه ها برگزار می شود.

همایش هم اندیشی میان داران جهاد3 برگزار می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایش هم اندیشی میان داران جهاد3 برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایش هم اندیشی میان داران جهاد3 برگزار می شود"، کلیک کنید.