ورزشگاهی جدید برای خرم آبادی ها؛ ” لُرآرنا “

ورزشگاهی جدید برای خرم آبادی ها؛ " لُرآرنا "

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ خیبر خرم آباد صدرنشین لیگ آزادگان که در فصل آینده قرار است این تیم را در جمع تیم های لیگ برتری ببینیم، در این فصل بازی های خود را در استادیوم تختی که شرایط خوبی هم ندارد برگزار کرده است.

به نقل از ورزش سه این در حالی است که از سال 1386 کلنگ ساخت یک ورزشگاه 15 هزار نفری زده شده بود که عجیب است هنوز به بهره برداری نرسیده است. این مجموعه ورزشی قرار بود مرکز جامعی از سالن های ورزشی اعم از دو میدانی، استخر و اسب سواری و.. باشد اما به هر دلیلی 17 سال است که طول کشیده و به سرانجام نرسیده است. ناگفته نماند که این پروژه حدود 13 سال متوقف شده بود.

برای باشگاه خیبر خرم آباد که فصل آینده در لیگ برتر فعالیت خواهد داشت، وجود یک استادیوم مجهز و مطابق با استانداردها، ضرورت به شمار می رود و به یکی از دغدغه های ورزشکاران این استان تبدیل شده است. در این راستا در مصاحبه ای که مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر با خبرنگار ما انجام داد، در مورد روند تکمیل ساخت این ورزشگاه و موارد دیگر صحبت کرد که در ادامه می خوانید.

عبدی در مورد روند ساخت این ورزشگاه گفت: ورزشگاه 15 هزار نفری خرم آباد از زمان آقای احمدی نژاد کلنگ زنی آن آغاز شد و در دولت آقای رییسی نیز پیشرفت خوبی داشت منتها قابلیت بهره برداری طبق استاندارهای سازمان لیگ را نداشت و برای تکمیل آن باید هزینه می شد.

وی افزود: ما انتظار داشتیم که در سال گذشته این پروسه تکمیل شود و زمان زیادی را بابت این موضوع از دست ندهیم اما بیش ازحد انتظار زمان برد. البته ناگفته نماند از زمانی که آقای والی زاده مرادی مدیر کل محترم ورزش و جوانان و همچنین روزهای اخیر که دکتر شفقت استاندار محترم بر مسند کار نشسته اند، فشار مضاعفی ایجاد شد و اعضای کمیسیون نیز همراهی داشتند و طبق ماده 27 با واگذاری ورزشگاه 15 هزار نفری به باشگاه خیبر موافقت شد اما هنوز قرارداد آن منعقد نشده است. امیدواریم که عقد قرارداد و روند اجرایی آن خیلی زمان نبرد و بتوانیم عملیات های بیش تری در ورزشگاه انجام دهیم که بتوانیم یک ورزشگاه در شان تیم خیبر خرم آباد و هواداران محترم این تیم تحویل بدهیم.

او در مورد نام این ورزشگاه اعلام کرد: همین جا هم اعلام می کنم که انشاالله ورزشگاه را هم «لر آرنا» نام گذاری می کنیم چون که این ورزشگاه متعلق به قوم لر هست و به دلیل جایگاهی که خیبر در بین لر تباران عزیز دارد، اسم ورزشگاه را این گونه انتخاب می کنیم.

عبدی در مورد سطح این استادیوم در مقایسه با سایر ورزشگاه های آسیایی عنوان کرد: تلاش می کنیم یک استادیوم خاص تحویل بدهیم که در شان این تیم و هوادارانش باشد. این استادیوم همچنین از استاندارهای لازم برخوردار خواهد بود که متعلق به قوم لر است.

او ادامه داد: من یکی از آرزوهایم این است که از نظر زیر ساختی به باشگاه خیبر خدمتی کرده باشم تا این باشگاه به یکی از باشگاه های نمونه ایران و آسیا تبدیل شود.

مالک خیبر خرم آباد در مورد شانس زیاد صعود این تیم به لیگ برتر بیان کرد: رقابت خیلی سخت است، ما شانس اول هستیم اما امیدواریم که صعود ما قطعی شود. در هفته آینده بازی سختی مقابل شهرداری آستارا داریم که امیدواریم با پیروزی در این بازی، قدمی به سوی صعود برداریم. ما هدفمان این است که در پنج بازی آینده قدم به قدم جلو برویم و در نهایت به آن چیزی که شایسته اش هستیم برسیم و بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

وی در مورد نحوه مدیریتش در این تیم و برنامه های آینده در صورت صعود خیبر به لیگ برتر گفت: من ایمان دارم به صعود این تیم به لیگ برتر، قبل از هر چیزی شخصا هوادار این تیم محسوب می شوم و دوست دارم که در تمام روزهای سخت و روزهای شادی در کنار تیمم باشم. در نتیجه برای مدیریت این تیم نیز باید زمان گذاشت و برنامه خوبی را برای لیگ برتر باید تدارک دید. اما بعد از صعود در مورد برنامه های باشگاه برای تقویت و آماده سازی صحبت خواهیم کرد. در حال حاضر تمام تمرکز اعضای تیم و خود من روی بازی های باقی مانده است و دغدغه ما مربوط به امور زیر ساختی است و امیدوارم با کمک استاندار عزیز آقای شفقت بتوانیم کارهایمان را جلو ببریم، با حضور استاندار و آقای قاضی زاده امور را پیگیری کنیم، آن ها متوجه درخواست های ما هستند و این بسیار خوب است که نشان می دهد می توانیم این پروژه به زودی به سرانجام برسانیم که در نهایت قابلیت خوبی برای نشاط مردم لر داشته باشد.

وی ادامه داد: من به عنوان یک فرزند کوچک از قوم لر وظیفه خودم می دانم که در این زمینه کمک کنم و این مسیولیتی که روی دوش من است را به سرانجام برسانم.

عبدی در پایان صحبت های خود را این گونه تمام کرد: امیدوارم در بازی های باقی مانده تا پایان فصل، اخلاق رعایت شود، در مسابقه و مقابل حریف، ژست اخلاقی مهم نیست بلکه عملکرد اخلاقی مهم است که در غیر این صورت خیانت به ورزش است و جوانان نیز از ورزش کشور ما نا امید خواهند شد. دوستان متوجه باشند که رفتار و کردار آن ها تاثیر زیادی بر تماشاگران خواهد گذاشت. همه ما دنبال یک رقابت سالم هستیم ولی حق نداریم دیگران را متهم کنیم. امیدوارم خداوند متعال قبل از بخشیدن هر نعمتی به ما، ظرفیت آن را نیز به ما بدهد.

257 251

ورزشگاهی جدید برای خرم آبادی ها؛ ” لُرآرنا “

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورزشگاهی جدید برای خرم آبادی ها؛ ” لُرآرنا “" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورزشگاهی جدید برای خرم آبادی ها؛ ” لُرآرنا “"، کلیک کنید.