وضعیت ترافیک معابر پایتخت/ توصیه به رانندگان – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

وضعیت ترافیک معابر پایتخت/ توصیه به رانندگان - خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیپکس، سرهنگ علی اصغر شریفی گفت: با رصد مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح پنجشنبه، نشان از معابر و بزرگراه هایی خلوت در سطح شهر تهران و احتمال تصادفات به خاطر افزایش سرعت ها توسط برخی از رانندگان دارد.

وی افزود: برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی دارند که به این دسته از رانندگان توصیه می گردد فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می باشند پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبحگاهی و خلوت تردد نمایید.

شریفی گفت: معدود رانندگانی نیز هستند که در هنگام خلوتی معابر اقدام به سرعت و سبقت های غیر مجاز می نمایند که علاوه بر به خطر انداختن جان خود به دیگر رانندگان و شهروندان آسیب می رسانند.

وی ادامه داد: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.

شریفی افزود: رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمینه و حتی کمتر از آن تردد نمایند و این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه ای مقابل راننده روی داد و اگر خودرو و مانعی مقابل پیش آمد راننده بتواند خودروی خود را به موقع متوقف و از برخورد پرهیز نماید.

وضعیت ترافیک معابر پایتخت/ توصیه به رانندگان – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت ترافیک معابر پایتخت/ توصیه به رانندگان – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت ترافیک معابر پایتخت/ توصیه به رانندگان – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.