پایتخت آماده برگزاری تشییع با شکوه پیکر مطهر شهدای خدمت است

استاندار تهران:

پایتخت آماده برگزاری تشییع با شکوه پیکر مطهر شهدای خدمت است

استاندار تهران ضمن تشریح جزییات برگزاری تشییع ابدان مطهر رییس جمهور شهید و هییت همراه در تهران گفت: پایتخت آماده برگزاری تشییع با شکوه پیکر مطهر شهدای خدمت است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری سیپکس، علیرضا فخاری در ستاد برگزاری مراسم تشییع ابدان مطهر رییس جمهور شهید و هییت همراه در تهران، با اشاره به ویژگی های شهید آیت الله رییسی مبنی بر داشتن هدف قاطع و شجاعت در انجام کار، اظهار کرد: بن بست شکنی برای احقاق حقوق ملت ایران از ویژگی های بارز ایشان بود.

فخاری با بیان اینکه شهید آیت الله رییسی در تابعیت محض ولی امر مسلمین بود و خود را سرباز ایشان تلقی می کرد، گفت: ایشان الگوی خدمت به جامعه بودند که اینجانب به عنوان یک شهید ثانی بعد از شهید رجایی در مقام ریاست جمهوری از آن یاد می کنم، چرا که پس از آن عزیز سفر کرده، کسی که خالصانه در مسیر خدمت به مردم سر از پا نمی شناخت شخصیت بی نظیری مثل شهید آیت الله رییسی بود.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه اولین موضوعی که توسط شهید آیت الله رییسی در دستور کار قرار داشت، عبور از بن بست ها بود، افزود: ایشان مانعی برای عبور از بن بست ها نمی دیدند و معتقد بودند که به اقتضای ظرفیت های موجود، باید کار انجام و بهترین خروجی ها اخذ شود.

وی عنوان کرد: ایشان تدبیر و روحیه انقلابی داشتند که خوشبختانه این روحیه در سطوحی از بخش های اجرایی کشور رسوخ کرده و امیدوار هستیم بتوانیم ضمن تعمیم این الگوی رفتاری به همه بخش ها و سازمان ها، انتظارات ملت را از مسیر مدیریت و حکمرانی برای انجام خدمت به مردم عزیز دنبال کنیم.

استاندار تهران در ادامه در تشریح جزییات برگزاری مراسم تشییع ابدان مطهر رییس جمهور شهید و هییت همراه در پایتخت اظهار کرد: شامگاه سه شنبه، یکم خردادماه، با برگزاری نماز مغرب و عشا، برنامه وداع با شهدا آغاز و در این راستا تدابیر لازم در خصوص تامین امکانات حمل و نقل بوسیله مترو و اتوبوس در مسیرهای مختلف اتخاذ شده است.

فخاری در ادامه در خصوص برگزاری مراسم تشییع شهدا برای فردا چهارشنبه دوم خرداد ماه نیز بیان کرد: درب های دانشگاه تهران فردا از ساعت 5 و نیم صبح، باز و از ساعت 7 و نیم رسماً برگزاری مراسم و برنامه ها آغاز می شود و در ادامه، راس ساعت 9 صبح مراسم اقامه نماز بر پیکر شهدای عزیز توسط مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: بعد از اقامه نماز، مراسم تشییع ابدان شهدا از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی برگزار و در این مسیر، خدمات لازم برای سهولت تردد مردم و خدمات جانبی ارایه می شود.

استاندار تهران از تامین همه امکانات و اتخاذ تدابیر ایمنی، امنیت و خدمات جانبی در مسیر برگزاری تشییع شهدا خبر داد و بیان کرد: با تدابیر اندیشیده شده مردم عزیز می توانند با آرامش کامل مسیر تشییع را طی کنند.

فخاری گفت: موکب هایی که در مسیر، به ارایه خدمات مشغول می شوند توسط خود مردم دایر و انشااله شاهد برگزاری مراسمی در خور شان شهدای عزیز خواهیم بود.

استاندار تهران اظهار کرد: در مراسم تشییع شهدای خدمت، یک بار دیگر نشان می دهیم که همه امت، با هر گرایش، نگرش و سلیقه ای برای حفظ وحدت و انسجام ملی در کنار هم هستند و رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی را دنبال می کنند.

پایتخت آماده برگزاری تشییع با شکوه پیکر مطهر شهدای خدمت است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایتخت آماده برگزاری تشییع با شکوه پیکر مطهر شهدای خدمت است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایتخت آماده برگزاری تشییع با شکوه پیکر مطهر شهدای خدمت است"، کلیک کنید.