چرا جواد خیابانی همه جا هست؟ / کاش کمی کمتر باشید و کمتر در مورد همه چیز اظهارنظر کنید

چرا جواد خیابانی همه جا هست؟ / کاش کمی کمتر باشید و کمتر در مورد همه چیز اظهارنظر کنید

به گزارش سیپکس روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:بخش زیادی از گزارش آقا جواد در آن دیدار به پند و نصیحت های اخلاقی ساده و بسیار کلیشه ای گذشت؛ اینکه ورزشکاران در زمین باید دنبال ارایه بازی خوب و رعایت مسایل جوانمردانه باشند و تماشاگران نباید فحاشی کنند و سایر قضایا. خیابانی حتی فرد لیزرانداز ورزشگاه آزادی را هم پیدا کرد و روی آنتن، آدرس محل استقرار او در طبقه دوم ورزشگاه آزادی را داد. در نقطه مقابل اما تا جایی که می توانست اسامی بازیکنان دو تیم را اشتباه گفت و یک بار هم بعد از یک خروج ساده پیام نیازمند که مشابه آن را در هر بازی 10 بار می بینیم، یک دقیقه کامل به ستایش از گلر سپاهان پرداخت: «کمتر دروازه بان هایی در فوتبال ایران هستند که این طور مسلط از دروازه بیرون بیایند و توپ را مهار کنند!»

خلاصه که گزارش خیابانی در آن بازی یک کابوس تمام عیار بود، اما داستان او هنوز ادامه دارد. در تازه ترین اتفاق، خیابانی به عنوان میهمان یک برنامه صبحگاهی تلویزیون خواهان بخشودگی 10 سال محرومیت آن لیدر مسن سپاهان شده که جمله شنیعی را در مورد بانوان هوادار پرسپولیس به زبان آورد. جواد می گوید به اصفهان رفته و در مغازه آن پیرمرد حاضر شده و بعد در فرازی متناقض اضافه می کند: «مغازه اش را بسته و نمی تواند کاسبی کند. باد زده و شاخه ای را شکسته، حالا چه می شود کرد؟ من که بخشیدمش، شما هم او را ببخشید.» واقعا تکلیف مخاطب با این جملات عجیب و غریب روشن نیست. سوال مهم این است که مگر می شود هر خطایی را به همین راحتی بخشید؟ آن مرد، جاهلانه پرده به این مهمی را دریده، چطور به این سرعت از بخشش او سخن می گویید؟ فرد خاطی کم سن و سال هم نبوده که بگوییم تجربه ندارد و جوانی کرده.

در مورد خیابانی اما سوال مهم تری هم وجود دارد؛ اینکه شما چرا این قدر «هستید»؟ در یک شبکه به عنوان مجری، در یک شبکه به عنوان گزارشگر، در یک شبکه به عنوان میهمان، در شبکه نمایش خانگی به عنوان مافیاباز… خب وقتی این قدر همه جا حضور دارید و کلمه تولید می کنید، معلوم است که وسط این حجم از پرگویی، کلی هم اشکال و اشتباه رخ می دهد، مثل زمانی که پیشنهاد میزبانی ایران از جام جهانی را دادید! کاش کمی کمتر باشید و کمتر در مورد همه چیز اظهارنظر کنید. به خدا خیلی از مشکلات تان این طوری حل می شود و مخاطب هم نیمچه نفسی می کشد.

چرا جواد خیابانی همه جا هست؟ / کاش کمی کمتر باشید و کمتر در مورد همه چیز اظهارنظر کنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا جواد خیابانی همه جا هست؟ / کاش کمی کمتر باشید و کمتر در مورد همه چیز اظهارنظر کنید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا جواد خیابانی همه جا هست؟ / کاش کمی کمتر باشید و کمتر در مورد همه چیز اظهارنظر کنید"، کلیک کنید.