کارگروه اقتصاد دریامحور هنوز خروجی عملیاتی نداشته است

کارگروه اقتصاد دریامحور هنوز خروجی عملیاتی نداشته است

سیپکس/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: کارگروه اقتصاد دریا محور هنوز در فاز فرایندی است و خروجی عملیاتی نداشته و دلیلش هم شروع کار کارگروه استانی پیش از کارگروه ملی است که جمع بندی ملی، طبقه بندی استانی را در این کارگروه تغییر داد و امسال با گذر از این مرحله، عملیات های تعریف شده را شروع می کنیم.

مهدی دوستی، امروز (ششم اردیبهشت ماه)، در جمع خبرنگاران با اشاره به تعدد نظام اولویت های استان، اظهار کرد: پیشبرد همزمان برنامه های اجرایی اقتصاد دریا پایه، تحقق مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری و عملیاتی کردن شعار سال سه کلان اولویت استان هستند.

وی پیگیری مستمر مصوبات سفر و برگزاری جلسات کارگروه اقتصاد دریا محور را در حال انجام اعلام کرد و عنوان کرد: کارگروه اقتصاد دریا محور هنوز در فاز فرایندی است و خروجی عملیاتی نداشته و دلیلش هم شروع کار کارگروه استانی پیش از کارگروه ملی است که جمع بندی ملی، طبقه بندی استانی را در این کارگروه تغییر داد و امسال با گذر از این مرحله، عملیات های تعریف شده را شروع می کنیم.

دوستی حرکت در مسیر تعیین شده توسط مقام معظم رهبری را تکلیف مهم استان دانست و تاکید کرد: برای تحقق شعار سال نیز کارگروهی در حال شکل گیری و انسجام است که هدف مشخص این کارگروه تعیین راهبردهای ماندگار در مسیر جهش تولید است.

وی در خصوص راهبردهای تحقق شعار سال، افزود: پیدا کردن راهکارها و نحوه مشارکت مردم در اقتصاد وظیفه ی سخت مدیران است اما باید مسیر مشارکت برای مردم مشخص باشد و فراتر از مدل های فعلی که مثلاً زمینی برای دامداری در اختیار مردم قرارمی گیرد، باشد.

وی در پایان بر پیشبرد همزمان سه کلان اولویت برنامه ای استان نیز تاکید کرد و گفت: اعضای شورای مشورتی کارگروه تحقق شعار سال کار خود را شروع کرده اند همچنین بیشتر مصوبات دور دوم سفر رییس جمهور به استان نیز ابلاغ شده که باید در اجرای همزمان، مردم اثر و راهگشایی این مصوبات را ببینند، به عنوان مثال در حوزه راه آهن مصوبات مهمی داریم که می تواند به بندر شهید رجایی جانی دوباره دهد.

پایان خبر سیپکس

کارگروه اقتصاد دریامحور هنوز خروجی عملیاتی نداشته است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارگروه اقتصاد دریامحور هنوز خروجی عملیاتی نداشته است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارگروه اقتصاد دریامحور هنوز خروجی عملیاتی نداشته است"، کلیک کنید.