یسلیانی دوباره سکان دار اسکی اصفهان شد

یسلیانی دوباره سکان دار اسکی اصفهان شد

سیپکس/اصفهان محمود یسلیانی به عنوان رییس هیات اسکی استان اصفهان انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی رییس هیات اسکی استان اصفهان امروز (دوشنبه 17 اردیبهشت ماه) با حضور عباس نظریان رییس فدراسیون، جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان و دیگر اعضای مجمع در تالار اجتماعات سرای ورزشکاران برگزار شد که در نهایت محمود یسلیانی ریاست هییت را در دست گرفت.

در این مجمع وجیهه مطهری و محمود یسلیانی ثبت نام کرده بودند که وجیهه مطهری انصراف خود را اعلام کرد.

 محمود یسلیانی پس از رای گیری از 15 رای ماخوذه 13 رای کسب و برای چهارسال آینده به عنوان رییس هییت اسکی انتخاب شد.

همچنین وجیهه مطهری به عنوان نایب رییس هیات، عبدالرضا اسفنانی به عنوان خزانه دار و فرشته جلالی، عبدالرضا سپیانی و علیرضا بهزادیان فر به عنوان عضو هییت رییسه انتخاب شدند.

توسعه همه جانبه اسکی در دستور کار قرار داده شود

جواد محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در این مجمع، اظهار کرد: در چند سال اخیر رشته اسکی در سطح کشور و استان شاهد اتفاقات خوبی بود. با همکاری فدراسیون و هییت استان اصفهان، با دریافت گواهی بین المللی، پیست اسکی فریدون شهر بین المللی شد. شرایط خدماتی و امکانات پیست فریدون شهر، بهبود چشم گیری داشته و امیدواریم که این روند رو به رشد ادامه دار باشد.

وی افزود: روند توسعه و رشد اسکی استان با همدلی و هم افزایی ادامه خواهد داشت. باید در کنار توسعه اسکی روی برف، توسعه همه رشته های زیرمجموعه این هییت به ویژه اسکی روی چمن را هم در دستور کار قرار دهیم. امسال اسکی روی یخ در بخش دختران اولین مقام بین المللی ورزش کشور را به دست آوردند. روزهای درخشانی در انتظار این رشته است.

پایان خبر سیپکس 

یسلیانی دوباره سکان دار اسکی اصفهان شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یسلیانی دوباره سکان دار اسکی اصفهان شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یسلیانی دوباره سکان دار اسکی اصفهان شد"، کلیک کنید.