31 خرداد؛ آخرین فرصت ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان

31 خرداد؛ آخرین فرصت ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان

دانشجویان دانشگاه های وزارت بهداشت از اول اردیبهشتا تا 31 خرداد فرصت ثبت درخواست های خود در سامانه نقل و انتقالات را دارند.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری سیپکس، سامانه انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور جهت نیمسال اول سال تحصیلی 1404-1403 از اول اردیبهشت 1403 فعال شد.

دانشگاه های علوم پزشکی باید در زمان بندی اعلام شده نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضا های انتقال دانشجویان بر اساس بازه های زمانی اشاره شده با رعایت ضوابط و مقررات آموزشی و مصوبات شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی در رشته مقاطع مختلف اقدام کنند.

شنبه 1 اردیبهشت تا چهارشنبه 30 خرداد 1403: ثبت درخواست توسط دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک لازم

شنبه 2 تیر تا شنبه 16 تیر 1403: بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو

یکشنبه 17 تیر تا یکشنبه 31 تیر 1403: رسیدگی و اعلام نتیجه اولیه توسط دانشگاه مبداء

دوشنبه 1 مرداد تا سه شنبه 16 مرداد 1403: بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو

چهارشنبه 17 مرداد تا چهارشنبه 31 مرداد 1403: بررسی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد و تایید نهایی و تثبت نتیجه نهایی فرایند توسط دانشگاه مبدا و ارسال به دانشگاه مقصد

سامانه میهمانی در طول نیمسال تحصیلی فعال بوده و نیازی به رعایت این جدول زمانبندی نیست.

همچنین با توجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، تصمیم گیری در خصوص انتقال این دسته از دانشجویان طبق روال سنوات گذشته به عهده کمیسیون موارد خاص انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) وزارت بهداشت خواهد بود.

در دانشگاه هایی که سامانه انتقال در موعد مقرر فعال نیست، مسوولیت به عهده همان دانشگاه بوده و از ارجاع هرگونه مکاتبه اداری و یا دانشجو به وزارت بهداشت جهت اخذ مجوز خارج از سامانه خودداری شود.

31 خرداد؛ آخرین فرصت ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "31 خرداد؛ آخرین فرصت ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "31 خرداد؛ آخرین فرصت ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان"، کلیک کنید.