9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار امید، استاندار بوشهر عصر شنبه در حاشیه افتتاح کارخانه تولید انواع فندک دستی و آشپزخانه در شهرک صنعتی بندر ریگ گناوه اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر طرح ها و پروژه های مهمی در حوزه های مختلف در شهرستان گناوه افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

احمد محمدی زاده افزود: بالغ بر 30 میلیارد ریال اعتبار پروژه در دهه مبارک فجر در شهرستان گناوه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین پروژه های اقتصادی افتتاحی در شهرستان گناوه، فاز اول کارخانه تولید فندک آشپزخانه و دستی است که امروز در سومین روز دهه فجر افتتاح شد.

وی بیان کرد: این طرح توسط یک سرمایه گذار بخش خصوصی که از جوانان بومی همین منطقه است در شهرک صنعتی بندر ریگ شهرستان گناوه طراحی و اجرا شده است.

9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد

استاندار بوشهر گفت: امروز فاز اول این کارخانه افتتاح و فاز دوم این کارخانه نیز 50 درصد پیشرفت کار دارد و سرمایه گذار قول بهره برداری آن را در سال آینده داده است.

وی تصریح کرد: با فرآیند در پیش گرفته شده در سال های آینده کشور از واردات فندک به طور کامل بی نیاز خواهد شد.

وی بیان کرد: امروز باعث خرسندی است که با همکاری این سرمایه گذار زمینه اشتغال جوانان فراهم شده است.

9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد

وی با تقدیر از همه دستگاه ها و نهادهایی که در اجرای این طرح اقتصادی همکاری و تلاش کردند افزود: امید است که هر روز شاهد واحدهای جدید اقتصادی و کارخانه های تولیدی که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد و امسال نیز سال تولید نامگذاری شده است، باشیم.

9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد

این طرح ها 7 طرح افتتاحی و 2 طرح اجرایی و شامل افتتاح و بهره برداری از مدرسه 6 کلاسه شهید غلامحسن کرمی در روستای سربست با اعتبار 80 میلیارد ریال، گازرسانی به سه روستای حاج حجی، بینک و احشام احمد با اعتبار 39 میلیارد ریال، افتتاح پایگاه بهداشتی امام موسی کاظم (ع) با اعتبار 50 میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی پل بزرگ گشویی با اعتبار 3,200 میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی راه دسترسی به بیمارستان گناوه با اعتبار 100 میلیارد ریال، افتتاح کارخانه تولید انواع فندک دستی و آشپزخانه با 4,700 میلیارد ریال و کارخانه مرغ مادر با 1,200 میلیارد ریال بود که با حضور استاندار و مسیولان استانی در گناوه افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد

9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "9 طرح در گناوه افتتاح و کلنگ زنی شد – خبرگزاری امید | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.